Damla Etiket Baskı

Damla Etiket Malzemesi

Damla Etiket Kullanım Alanları

Damla Sticker

Damla Etiket Baskı

Damla etiket baskısı yapılan etiketleri Poliüretan malzeme ile üretip mercek etkisi uygulayarak renklerin daha net, daha parlak ve canlı olmasını sağlayarak, etikete 3D görünüm ( üç boyutlu derinlik ) sağlar.

Bu sayede damla etiketi uyguladığınız alanda daha dikkat çekici hale getirerek müşterilerinizin ilgisini arttırır.

Normal baskılı, düz baskılı etiketler dış etkenlere karşı damla etiketler gibi dayanıklı değildir.


Damla etiket tasarımı yapılan baskılı etiket üzerine uygulanarak tasarımlarınızı bir uzun yıllar sıcaklık, nem, su gibi dış etkenlere karşı koruyarak son derece kaliteli ve dayanıklı olan damla etiketler baskının ömrünü uzatarak uzun yıllar kalitesinden ödün vermeden kullanılmasını sağlar ( mümkün kılar ).

Damla Etiket Baskı Nasıl Yapılır ?

Damla etiketleri Poliüretan esaslı malzemeden daha önceden üretilmiş etiketlerin üzerine poliüretan malzeme ile kaplanarak yapılan etiket çeşididir. Poliüretan malzemenin sağlığa zar vermeyen (bileşeni) yapısı ile canlılara ve doğaya zarar vermemektedir.

Damla etiketleri Gıda Sektöründen, Elektronik Sektörüne, Otomotiv sektöründen, Giyim Sektörüne, Oyuncak ve Kozmetik Sektörlerinde ve aklınıza gelen vb. diğer tüm farklı kullanım alanlarında istediğiniz gibi gönül rahatlığıyla Damla Etiket kullana bilirsiniz. Aynı şekilde üretimini yaptığımız diğer etiket çeşitlerimizden de isteye bilirsiniz.

Damla etiketler Poliüretan malzemesinin Damla Etiket Baskı Makinası ile önceden hazırlamış olduğumuz etiketleri Damla Etiket Makinasına ekleyerek baskıya hazırlayıp baskıyı tamamlayıp kullanıma hazır bir şekilde sizlere göndermekteyiz.

Güneş yoğun bir ağaç ormanından batıyor.
Damla Etiket

Damla Etiketin Diğer Etiketlerden Farkı Nedir ?

Standart düz etiket ile Damla etiket arasında ki fark standart normal etiketler düz bir görünüme sahip olurken damla etiketler 3 boyutlu yapısı ile mercek etkisi uygulayarak bir derinlik katar.

Damla Etiket Baskı
Damla Etiket Baskı 1
 

Farkı sizlerin de gördüğü gibi soldaki normal etiketler düz bir görünüme sahip iken sağdaki damla etiket ise kavisli ve 3D boyutlu bir görüme sahiptir. Normal etiketlerin zamanla baskıları tahriş olabilirken, damla etiketler ise baskılı yüzey üzerine baskı yaparak baskınızı uzun yıllar dış etkenlere karşı korur. Şeffaf ve parlak camsı görünümüyle Baskılı Damla Etiketinizin daha canlı daha çekici ve daha kaliteli görünmesini sağlar.

Damla etiketler sararma, solma, yıpranma gibi bir her hangi bir bozulma yapmayarak etiketin parlak kalmasını sağlar. Çizilmelere karşı dayanıklı dış bölümü ile her zaman aynı berraklıkta kalır. Üç boyutlu etkisi ile düz bir etiketi göz alıcı hale getirir. 

Damla Etiket Malzemesi

Damla etiket Malzemesi
Damla Etiket Ham Maddesi

Damla Etiket Poliüretan esaslı ham maddeye sahip Damla Etikettir. Poliüretan doğa ve insan sağlığına zararı olmayan ham maddesi ile güvenle istenilen her alanda kullanabilirsiniz. Damla Etiket Poliüretan malzemesinin özel makineler aracılığı ile karıştırıp önceden hazırlamış olduğumuz yüzeylere dökülmesi ve bu sıvı haldeki karışımın belirli özel şartlar sağlanarak Damla Etiket Baskı Makinelerimizde üretilmektedir.

Damla Etiket Kullanım Alanları

Damla etiket kullanım alanları oldukça fazladır. Kısaca kullanmak istediğiniz her alanda damla etiketi kullanabilirsiniz. Normal düz etiketlere göre her türlü hava durumlarına, ısıya, soğuğa, neme, suya ve daha bir çok dış etkenlere karşı sararma ve solma vs. olmaz ve diğer etiketlerden daha dayanıklıdır. Bu sebepten dolayı aklınıza gelebilecek otomotiv, gıda, elektronik ve benzeri her alanda kullanıma uygundur.

Damla Etiket Kullanım Alanlarına Örnekler

Damla Etiketlerin kullanım alanları ve kullanım yerleri hayalleriniz kadar oldukça sınırsız. Her alanda kullanılabilir.

,
,
,

Damla Etiket Baskı

Damla Etiket Baskı

Damla Etiket Baskı Damla Etiket BaskıDamla Etiket Baskı
Damla Etiket Baskı Damla Sticker Damla Sticker

Damla Sticker

Damla Sticker Nedir ?

        Damla stickerları ürün tanıtımı, logo, marka ekleme gibi alanlarda giderek artan teknolojilerin kullanılması ile çıkan farklı ürünlerden biridir. Tasarımın mercek etkisi sayesinde daha yüksek görünecek bir derinlik ve parlaklık kazandıran damla stickerin kullanım alanları giderek artan teknolojilerin kullanılması farklı alanlarda kullanımı hız kazanarak artarak devam ediyor. Damla sticker tasarımın mercek etkisi sayesinde yükseklik, derinlik ve parlaklık kazandıran damla stickerlar kendinden yapışkanlı bir üründür. İlgi çekmek istediğiniz ürüne 3 boyutlu bir özellik katması nedeni ile tercih edilen her alanda kullanılabilir.
 
Damla stickerler; mobilya, otomotiv, bilgisayar, cep telefonları ve mobil araçlar da mutfak robotlarında, makinalarda ve  bir çok alanda kullanılmaktadır. Damla etiketler elastik yapısı nedeniyle düz veya oval her türlü zemine kolaylıkla yapışabilir.

 Ayrıca yağmur, nem, soğuk ve sıcaktan etkilenmez ve  dayanıklıdır.
         Müşteri, ürünün içeriğinden önce ürün etiketine bakmaktadır. Uzmanlar, etiket’in yerini vurgulayarak ürünün satılmasında etiketin uzun süre müşteriye hitap edecek şekilde olmasını ister. Müşterilerin ilgisini her zaman çekmesini ister. Bunun için etiketin her türlü dış aşınmaya karşı korunuyor olması çok önemlidir. Damla etiketler mevcut etiketlerin üzerinde bir koruma tabakası oluşturduğundan ürün etiketinin uzun yıllar boyunca korur. Günümüz teknolojileri gelişirken güvenli bir etiketlere sahip olmak satılan ürünün kalitesini göstermektedir
 
Damla stickerin, mercek etkisiyle tasarımı büyük gösteren, görülme açısını arttıran, renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir ürünüdür. Sınırsız kullanım alanına sahip çarpıcı, renkli, şeffaf, derin, parlak, şaşırtıcı ve çekici damla stickerlar, ürünün reklam ve dikkat çekiciliğini arttırma amaçlı etiket kullanımına başka bir boyut kazandırmakta.

Damla stickerlar üç boyutlu etkisi ile sınırsız uygulama alanına sahiptir.

Damla Stickerın yarattığı 3 boyutlu etkisi en basit nesnelere özel bir görünüm kazandırarak kolayca fark edilebilir hale getirerek ürünleriniz öne çıkararak marka ya da logonun iyi bir şekilde görünür.
Damla stickerlar Poliüretan esaslı çift karışımlı etiketlerdir. Damla sticker çift karışımlı poliüretan malzemesinin özel makineler aracılığı ile karıştırılıp önceden hazırlamış olduğumuz yüzeylere dökülmesi ve bu sıvı haldeki karışımın uygun şartlarda soğumasını sağlayarak elde eldir. Baskı sırasında malzeme sıvının yayılma prensibine bağlı olarak yayılır, sivri köşe yada yayılmasını engelleyecek bir etkenin olduğu yerde durur, uygun ortamda reaksiyonunu tamamlayarak katı hale gelir. Damla etiket üzerine döküldüğü malzemeye yüksek tutuculuk özelliği ile birleşir. Damla stickerin kalitesi üretim malzemelerinin kaliteli olmasına bağlıdır. Üretim hattındaki tecrübeli personelin titiz çalışmasıyla birleştiğinde ortaya çıkan sonuç kaliteli damla stickerlar ortaya atmaktadır.
 
Normal baskılı etiketlerin zamanla baskıları tahriş olur, silinir veya kaybolur damla etiketler baskılı yüzey üzerine uygulanarak baskınızı uzun yıllar dış etkenlere karşı korur. Ve şeffaf camsı görüntüsüyle etiketinizi daha canlı daha çekici ve daha kaliteli görünmesini sağlar. Yüksek kimyasal dayanıklılığı ile istediğiniz her alanda damla stickerlarınızı yıllarca sararmadan, parlak kalmasını sağlar. Çizilmelere karşı dayanıklı dış çeperi ile uzun yıllar aynı berraklıkta kalır, ürününüzün en etkili sembolü olur. Üç boyut etkisi ile düz bir etiketi göz alıcı hale getirir. 
Uygulanan diğer etiket yöntemlerine göre daha fazla dayanıklılığı bulunan damla etiketler adını donduktan sonra damla şeklinde olmasındadır.

·         Damla etiketler 3d görüntü verebilmek nedeni ile çok daha estetiktir.

·         Hava şartlarına uygun olarak tasarlanır.

·         Birçok ürüne uygun olarak tasarlanır.

·         Uzun süre bozulmadan markalarınızı ve sizi temsil eder.

·         Her hangi bir bozulma olmaz.

Damla Stickerin Kullanım Alanları :


Mobilya Sektöründe

Mutfak Dolaplarında, Dolap Kapaklarında, Bilgisayar Masalarında, Büro Mobilyalarında Damla Sticker,

Ve Tüm Mobilyalara uygun Damla Sticker üretimleri yapmaktayız.


Bilgisayar Sektöründe

Bilgisayar Kasalarında, Mouse ve Kasalarda, Kulaklıklarda Damla Sticker vs. 

Mutfak Eşyalarında

Buz Dolabı Raf ve Dış Kapaklarında Damla Sticker,

Çamaşır Makinesinde, Bulaşık Makinesinde, Aspiratörlerde, Fırınlarda Damla Sticker,

Klimalarda, Kombilerde, Mutfak Robotlarında Damla Sticker

Ve diğer mutfak araç ve gereçlerinde damla sticker kullanımı mümkündür.

Otomotiv Sektöründe

Otomobil Markalarında, Otomabil Logolarında, Kaportada, Aynalarda, Cantlarda Damla Sticker

Torpidoda ve Ön Panelde, Direksiyonda, Ön ve Arka Kaportada, Kapı Tutacaklarında Damla Sticker

Ve hayalinizde ki her yere kullanıma uygun damla sticker üretimi yapmaktayız.

Sanayi Sektöründe

Makinelerde ve Robotlarda Damla Sticker,

Uyarı ve Kullanım Bilgileri gibi önemli bilgi ve uyarıları uygun bir şekilde istediğiniz gibi ekleye bilirsiniz.

Promosyon Sektöründe

Plastik Ürünlerde, Metal Ürünlerde, Paket ve Kutularda, Anahtarlıklarda Damla Sticker

Masaüstü Setlerde, Kalemliklerde, Rozet ve Broşlarda Damla Stickerlar

Ve hayallerinizdeki her alanda kullanılabilir damla sticker üretimleri yapmaktayız.
 

Damla Stickerin Özellikleri

Damla stickerin kullanım özellikleri her geçen gün itibariyle geliştirilen damla stickerlar, çok sayıda farklı alanda kullanılmaktadır. Yeni teknolojilerin başarılı bir şekilde uygulanması neticesinde nitelikli bir ürün olarak karşımıza çıkan damla stickerlarin özelliklerini ise aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olmaktadır.

  • Şeffaf ve camsı bir görünüme sahip olduğu için ürünlere estetik bir değer katar
  • Baskıların tahriş olma, kaybolma ya da silinmesini engelleyen bir özelliğe sahiptir
  • Son derece uzun ömürlü bir kullanım özelliğine sahip olan damla stickerlar tasarruf sağlar

Su, nem, rutubet ve diğer olumsuz hava koşullarına karşı yüksek bir dayanım gücüne sahiptir.

Damla Baskı Nasıl Yapılır

Damla sticker baskısı yapılan sticker’ları Poliüretan malzemesi ile üretip, etiket’e 3D görünüm vererek renklerin daha net, daha parlak daha canlı bir görünüm ve dayanıklılık sağlar. Sticker’a 3 boyutlu görünümü vererek ürünlerinizi, markanızı, logonuzu, ürünlerinizi vs. daha akılda kalıcı bir görünüm katarak hayranlık uyandıracaktır. Bu Şeilde satışlarınızı arttırmanız için önemli rol oynamaktadır.

Damla stickeri uyguladığınız alanda daha dikkat çekici hale getirerek müşterilerinizin dikkatini çekerek, ilgisini arttırmaktadır.

Normal baskılı stickerlar yağmur, ısı nem gibi dış etkenlere karşı damla stickerlar da olduğu gibi dayanıklı değildir.


Tasarımı yapılan baskılı sticker üzerine uygulanarak tasarımlarınızı uzun yıllar Sıcaklık, Nem, Yağmur ve Su gibi dış etkenlere karşı koruyarak son derece kaliteli ve dayanıklı olan damla stickerlar baskının ömrünü uzatarak uzun yıllalar kalitesinden ödün vermeden kullanabilirsiniz.

Özel bir görünümleri ile ürünlere estetik bir görünüm vererek ürünlerin daha da dikkat çekici hale getirerek müşterilerinizin ürünlerinize olan ilgisini daha çok çekerek ürün satışlarınızı arttırarak daha fazla ürün satışı gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Kısaca kullanmak istediğiniz he alanda damla sticker’i kullana bilirsiniz.

Damla StickerDamla StickerBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Damla-Sticker-124.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Damla-Sticker-126.jpgBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Damla-Sticker-8-1024x1024.jpgBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Damla-Sticker-12-1024x1024.jpg
Damla StickerDamla StickerDamla Sticker
Sipariş Verin.
Sipariş Verin
Merhaba Damla Etiket ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?